Kurzy a plavby

1. Vyhlídková plavba po Lipně s kapitánem

 

Plavby probíhají na kajutových plachetnicích od 7 do 10 metrů, velikost volíme podle počtu zákazníků, maximální počet je 5 osob v případě dětí na palubě je možné i 6 osob (napřílad 4 dospělí a 2 děti). Trasu a program celé vyjížďky je možné domluvit na místě s kapitánem. Všechny lodě jsou vybaveny samostatným splachovacím WC, kuchyňkou, ledničkou a rovněž záchrannými prostředky (vesty, kruh…). Můžete si vyzkoušet řídit, v případě příznivého počasí se z jachty můžete i koupat, při náhlé změně počasí se schováte uvnitř v prostorném interiéru.

V ceně plavby je zahrnuto i základní občerstvení na lodi ( čaj, káva, voda, tatranky atp.) 

 

Celodenní plavba (cca 5 hodin) ……….. 4500,-

Půldenní plavba (cca 3 hodiny) ………. 3500,-

 

 

2. Kapitánem na zkoušku

 

Jedná se kurz jachtingu probíhající na šestimetrové kajutové plachetnici pro 4 osoby, k jejímuž vedení nepotřebujete žádné oprávnění. Celý program je rozdělen do dvou tříhodinových bloků. První část absolvujete spolu s instruktorem, který vás naučí loď kompletně řídit na plachty, ovládat mototor, kotvit, parkovat v přístavu atd. Ve druhé části už můžete s plachetnicí vyplout sami a osvojit si nabyté zkušenosti. Celý kurz je možné asolvovat v jednom dni, s přestávkou na oběd nebo bloky rozdělit do dvou dní. V rámci tohoto programu si můžete vyzkoušet na lodi i přespat (max 4 osoby).

Plachetnice je kompletně vybavena pro plavbu jak na plachty, tak na motor včetně záchranných prostředků, kotvy, schůdky na koupání atd. Plná nádrž benzínu je v ceně kurzu. V případě přespání je potřeba vzít s sebou spacáky.

 

Cena programu (cca 6 hodin) …….. 3000,-

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva